Forum dyskusyjne --- aparat ortodontyczny, zdjecia i porady, wpisz swoja historie leczenia można obejrzeć bez logowania

www.aparatki123.p2a.pl

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Jeżeli ktoś chce aby jego historia była przeniesiona do działu "Zakończone leczenie" proszę o wysłanie wiadomości prywatnej do moderatora.

#1 2017-11-30 10:14:12

patrykw

Mój dentysta we Wrocławiu

Od dzieciństwa miałem problemy z uśmiechem, a dokładnie z brakiem zęba na przodzie. Kiedy byłem młodszy przewróciłem się i wybiłem sobie zęba. Miałem z tego powodu ogromne kompleksy, bo wyglądałem nieciekawie. Chciałem zrobić coś z tą dziurą z przodu i byłem z tym problemem u kilku dentystów. Jeden zaproponował mi zrobienie mostu, ale to mi nie odpowiadało, ponieważ musiałby spiłować mi jeszcze dwa zęby. Inny zaproponował protezę, ale było mi wstyd nosić protezę w moim wieku. Jeszcze inny zaproponował implant, ale później stwierdził, że mam jakiś problem z kością (nazwał to fachowo, ale nie pamiętam już jak) i nie podjął się tego zabiegu. Dopiero gdy trafiłem na [ciach] tam gość zajął się dziurą z przodu jak trzeba. Najpierw zrobił mi regenerację kości, a następnie wszczepił implant. Teraz mam komplet zębów i mogę polecić gościa z czystym sumieniem.

I zarejestrowałeś się na forum właśnie po to, żeby się tym pochwalić i jeszcze przy okazji wstawić link do strony gabinetu?

Stopka forum