Forum dyskusyjne --- aparat ortodontyczny, zdjecia i porady, wpisz swoja historie leczenia można obejrzeć bez logowania

www.aparatki123.p2a.pl

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Jeżeli ktoś chce aby jego historia była przeniesiona do działu "Zakończone leczenie" proszę o wysłanie wiadomości prywatnej do moderatora.
  • Index
  •  » Ortodonci
  •  » Rzeszów , okolice Sędziszów Młp , Kraków ... ortodonta Klaudia Hadyś

#1 2010-12-13 19:12:23

scooberka
Skryty Czytelnik
Aparat:

Rzeszów , okolice Sędziszów Młp , Kraków ... ortodonta Klaudia Hadyś

Witam chciałabym wszystkich ostrzec przed moją panią ortodontką , a nazywa sie Klaudia Hadyś, przyjmuje w Sędziszowie małopolskim koło Rzeszowa , jak i w Krakowie...
Treść mojego postu na forum o historii leczenia:

" W ubiegłym roku w lutym założyłam stały aparat na góre, miesiąc pożniej na doł... cały przebieg leczenia przebigał pomyslnie... w marcu tego roku mialam planowane sciagniecie stałego aparatu z górnego łuku , a nastepnie noszenie plytki retencyjnej... ok 14 lutego tego roku ... odkleil mi sie zamek od "jedynki " (na górze)... zaniepokojona sytułacją, że aparat nie zostanie mi juz sciagniety w terminie...zadzwonilam do swojej ortodontki, i pytalam czy moge przyjechac na przyklejenie zamka. Jednak ona powiedziala że to nie jest konieczne, najwyzej na nastepnej wizycie przyklei mi zamek i bede miala przesuniety termin sciagniecia aparatu. Następna wizyta miała miejsce 8 marca... niestety moja ortodontka powiedziala ,że ( tu cytuję) "nie przyklei mi zamka, poniewaz i tak go odkleję..." Już wtedy zwtóciłam jej uwage ,że ta jedynka gdzie odkleil się zamek , cofneła sie do tyłu, co można było od razu zauważyc, mimo to nie przykleila zamka, pocieszyla, mowiac ,że na nastepnej wizycie sciagamy aparat, i zalożymy plytke retencyjna, i że ona mi naprostuję tą cofnieta jedynke...po czym zrobiła odlew do płytki...i nastepną planowana wizyte mialam ok 24 marca....Na wizycie tej oczywiście pani ortodontka ściągnęła mi aparat , założyla plytkę, i na moje kolejne upominanie sie o ta cofnieta jedynke, pocieszyla, że jedynka ta naprostuje mi sie od plytki...Ogolnie z zębów byłam zadowolona, mialam szeroki piękny łuk, jedynki stały się zdecydowanie dłuższe....no poza tym wlasnie jednym wyjatkiem...gdzie ta cofnieta jedynka zdecydowanie rzucala się w oczy... i zdawala wrazenie stojacej w tyle....czekalam na kolejna wizyte...miala ona miejsce wczoraj... Oczywiście zwrocilam pani ortodontce uwagę...na ta nieszczesna cofnieta jedynke, i bylam przekonana, ze beedzie probowala mi wypchac tego jednego zęba, ta jedynke do przodu do calego łuku....Ale rezultat byl takie ze pani, zadecydowala, cofnac mi ten ladny szeroki luk do tej cofnietej jedynki:/ scisnela mi maksymalnie plytke retencyjna i efekt jest taki ze moj piekny luk zjechal do cofnietej jedynki...zeby teraz wygladaja mega beznadziejnie, ja jestem zalamana, plakac mi sie chce... patrze na te zeby... i po prostu katastrofa, a co jest najlepsze, ta jedynka cofnieta co byla jak by z tylu luku, teraz jest bardziej wypchana, od tej jedynki ktora byla sloicznie z przodu... ... to jakis koszmar:/ nie mowiąc juz o bółu zębów jaki teraz przechodze przez to spychanie zebów do poziomu tej jedynki co odpadł zamek:("

Z powyższej już mojej histori wiadomo o co chodzi, minęło poł roku a pani w/w ortodontka zarzeka sie że mam proste - jak to mówi wizualnie ząbki... Przy każdej wizycie daje jej do zrozumienia , że żle mi ustawia płytkę retencyjną , bo nadal cofa mi ona podczas noszenia zęba... to jej zdaniem płytke mam dobrze ustawioną.... Szkoda , że na nią trafiłam, dlatego Wy nie popełniajcie już tego błedu co ja , i nie wierzcie w jej piekną marketingową , uśmiechniętą gadke, jak to ona wam nie wyprostuje ząbków...

#2 2011-01-18 19:10:26

natala0a

Re: Rzeszów , okolice Sędziszów Młp , Kraków ... ortodonta Klaudia Hadyś

Witam, ja także chodzę do Pani Klaudii Hadyś. Właśnie nie dawno został ściągnięty z moich zębów aparat stały i założona płytka retencyjna. Jestem zadowolona na razie z efektu ale nie spodobało mi się to jak Pani Klaudia postąpiła ze mną. Najpierw założyła aparat stały nie wyjawiając mi pozostałych kosztów jakie mnie będą czekać. Myślę że powinna od razu wyjaśnić jak to będzie. Pozdrawiam.

#3 2012-07-19 13:26:41

magda78

Czytam pierwsz post i wale sie w glowe czemu tego nie wiedzialam wczesniej !!!!
Aparat zalozylam 6 miesiecy temu u doktor Klaudi Hadyś ale w Krakowie, w "wypasionej" jak sie tylko okazalo z wygladu klinice ALBUS-DENT, poczatek wygladal normalnie, zreszta jak mam pierwszy raz aparat to nie do konca wiem jak wygladaja kolejne etapy leczenia... Po 4 miesiacach "leczenia" i kilku przlozonych przez pania dr wizytach, wyglad moich zebow (przod jeszcze gorszy niz byl???)  i samego aparatu (wielokrotnie odklejaly mi sie zamki, jakies druty wbilaly sie regularnie w policzki) mnie zaniepokoil wiec stwierdzilam ze sie wybiore na konsultacje do kogos innego tak dla sprawdzenia.
I jakiez bylo moje zdziwienie gdy dowiedzialam sie to co przeczuwalam, lekarz ocenil ze leczenie prowadzi chyba osoba uczaca sie dopiero, plan leczenia z kosmosu, klamerki przyklejone tez krzywo, tragedia, mialam lzy w oczach...  ale mysle sobie moze ten doktor tez slaby jest i poszlam do KOLEJNEO na konsultacje i...... to samo !!!!! ocenil ze leczenie jest rozpoczete fatalnie.
Niestety Pani Klaudia Hadyś rozczarowuje na calej lini, wkurzona bylam (nadal jestem) na nia wiec po przeszukaniu forow internetowych okazalo sie ze ona nie jest niestety formalnie specjalista ortodonta !!!!! mimo ze sie tak tytuluje !!!!! nie zdala jakiegos tam egzaminu specjalizacyjnego !!!! Rece i nogi mi juz odpadly jak sie dowiedzialam !!! Gdyby nie moje wkurzenie, to w zyciu bym tu nie opisywala mojego przypadku, ale dla przestrogii przed dr Hadys !!!! oraz przed "wypasionym" ale tylko z wygladu albus dentem pisze te slowa !!!

#4 2013-04-15 23:59:15

Kamil

Witam wszystkich!
    Mam na imię Kamil, postanowiłem założyć sobie aparat, właśnie u Pani Klaudii Hadyś, zanim jeszcze zdążyłem umówić się na wizytę szukałem informacji, o Pani Klaudii Hadyś i trafiłem na tą stronę, po przeczytaniu zamieszczonych powyżej komentarzy przestraszyłem się, że ortodonta którego sobie wybrałem, cieszy się taką złą opinią. Ale zdecydowałem zaryzkować, teraz mija już prawie pół roku od kiedy mam założony aparat, więc mogę się wypowiedzieć (wcześniej tego nie robiłem ponieważ nie byłem pewny efektów leczenia).
    Jestem pod wrażeniem co prawda nie wiem jak leczą inni lekarze ortodonci ale moje zęby bardzo szybko się prostują, i wszystkoo jest dobrze. Myślę, że  ktoś kto przeczyta powyższe komentarze może się znięchęcić do Pani Klaudii Hadyś, ale ja  uważam, że to bardzo dobry ortodonta. Oczywiście  nikogo nie namawiam. Bo na świecie jest wielu ortodontów i każdy może wybrać według uznania. chcialem tylko podzielić się moimi odczuciami względem Pani Klaudii Hadyś.
jest to moja subiektywna ocena.

Jestem zadowolony z efektów. I jezeli ktoś ma jakieś pytania, chce zobaczyć zdjęcia i efekty leczenia, to może do mnie napisać.

Pozdrawiam Wszystkim.
///edit - akapity.

Ostatnio edytowany przez Kamil (2013-04-16 00:01:03)

#5 2013-10-07 12:57:46

la_chicaaa

Niestety, "doktor" Hadyś jest wyjątkowo słaba. Przede wszystkim nie znosi sprzeciwu, wyjątkowo despotyczna osoba. Ma przyklejony do twarzy uśmieszek, który błyskawicznie zamienia się w zniesmaczoną minę, gdy tylko się odwróci (a ta twarz odbija się w lustrze/szybie). Jako jej pacjentka wysłuchiwałam opowieści o wypadach na lodowiec, problemach z zakupem małpki... Ale to, jakim jest człowiekiem to nic w porównaniu ze sposobem leczenia. Temat woda! Po pierwsze, jak już wspomniałam, nie znosi sprzeciwu i nawet delikatne pytanie może wywołać furię. Miałam założony łuk podniebienny. Najpierw założyła mi go tak, że z jednej strony wbijał mi się w język, w wyniku czego zrobiła się szczelina głębokości ok. 0,5 cm. Ból niesamowity. Przy kolejnej wizycie-po moich ogromnych prośbach- pani doktor skróciła mi łuk i odpowiednio go dopasowała. Dało się? Ale nie może być przecież idealnie. Już po kilku dniach łuk z jednej strony zaczął spadać z pierścienia, do którego jest przymocowany. Zadzwoniła, nie nie ma się czym martwić, przy następnej wizycie poprawimy. Poprawiła i nie spadał, ale przez to musiałam nosić ten nieszczęsny łuk kilka miesięcy dłużej, no i pytanie czy nie mogła od razu założyć tego łuku tak jak należy?! Przesuwała termin zdjęcia tego dziadostwa z mojego podniebienia, które było już całe poranione, więc w pewnym momencie DELIKATNIE zwróciłam uwagę na to, że już dawno minął termin jego zdjęcia. Reakcja była co najmniej przesadzona, jej cesarsko-lekarsko-doktorska mość zaczęła na mnie krzyczeć, że przecież łuk mi spadał z jednej strony (jakby to była moja wina!), że ona bierze odpowiedziualność za moje leczenie bla bla bla... Koniec końców ten nieszczęsny łuk miałam nosić "sześć miesiączków", zdjęto mi go po roku... Podkreślam, że nie śpieszy mi się ze zdjęciem aparatu, ale po prostu ten łuk wbijał mi się w podniebienie, nie mogłam jeść normalnie, stan zapalny, itd. Odechciało mi się pisać, ale z tą kobietą są niezłe przeboje. Każdy mój wypad do Albusdentu jest męczarnią. nawet recepcjonistki są lekko przewrażliwione. Dzwonię spytać, czy mogę wymienić się wizytą z osobą, która jest przede mną (róznica 20 minut), ponieważ nie zdążę na zajęcia, jeśli przyjdę na swoją wizytę (umawałam się na październik na wakacjach). Kiedy wizyta? W przyszłą środę. Nie ma. Jak to nie ma? Nie ma (ton urzędniczki-bogini rodem z PRLu). Po kilku chwilach okazało się, że jednak jest, ale pani przecież mówiła, że PRZYSZŁĄ a nie najbliższą! a to nie to samo? No nie, PROSZĘ PANI (znów ten ton) dla mnie przyszła to następna (ja pierdole). No dobrze... Wie Pani, NIESTETY, ALE GRAFIK DOKTOR HADYŚ JEST TAK NAPIĘTY, ŻE NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI (i koniec!). Rozumiem, ale ja pytam o możliwość ZAMIANY, jestem przecież umówiona na wizytę od kilku miesięcy, a kiedy ją ustalałam nie miałam jeszcze planu zajęć. No EWENTUALNIE zadzwonimy do pacjenta, który jest przed panią. EWENTUALNIE! Ogólnie albusdent to jakaś totalna rozpierdówa. NIE POLECAM!

• Index
  •  » Ortodonci
  •  » Rzeszów , okolice Sędziszów Młp , Kraków ... ortodonta Klaudia Hadyś

Stopka forum