Forum dyskusyjne --- aparat ortodontyczny, zdjecia i porady, wpisz swoja historie leczenia można obejrzeć bez logowania

www.aparatki123.p2a.pl

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Jeżeli ktoś chce aby jego historia była przeniesiona do działu "Zakończone leczenie" proszę o wysłanie wiadomości prywatnej do moderatora.

#1 2014-03-18 14:25:10

wyros

Warszawa - aparat lingwalny, językowy

Witam serdecznie

Poszukuje godnego zaufania ortodonty w Warszawie który specjalizuje się w aparatach lingwalnych, (niewidocznych)
Wiem że aparat taki jest drogi ale szukam specjalisty który zaoferuje rozsądny kompromis cena/jakość

Będę BARDZO wdzięczny za wszelkie sugestie.

Z góry bardzo dziękuje
Chętnie po-koresponduje tez z osobami które są w trakcie lub po leczeniu.

Kamil

#2 2014-04-08 15:23:49

aparatkaincognito

Re: Warszawa - aparat lingwalny, językowy

Witaj,

polecam Panią Katarzynę Łozę-Sołtyk z kliniki Soldent. Noszę aparat Incognito już od 3 miesięcy i mam prawie proste ząbki. Aparat jest kosztowny, ale niezwykle szybko działa. Pani doktor przemiła, może nie poświęca pacjentowi sporo czasu ale swoją pracę wykonuje na medal

#3 2015-02-12 21:29:42

franc91

Hej, czy mogłby ktoś mi polecic dobrego orto lingwalnego w Warszawie?

Szukam i szukam i wszyscy maja jakies negatywne ... img/smilies/hmm

post przeniesiony ~ serotinus

#4 2015-02-12 22:00:53

serotinus
Moderator
rok urodzenia: 1990
Aparat:

http://www.lingualtechnik.de/IncognitoL … index.php? wpisać "poland", wyskoczy trochę gabinetów w Warszawie.

Warto rozważyć, czy szukanie ortodonty pod kątem konkretnego typu aparatu jest dobrą decyzją.

Leczenie trwało 801 dni. |Moja historia|
Ja po prostu lubię ortodoncję.

#5 2015-02-13 23:21:43

Lulu
Wyciorka
rok urodzenia: 1987
Aparat: 17.04.2014
Serwis

Ja polecam swoją orto, jest doskonałym specjalistą, ma tłumy pacjentów, sama trafiłam do niej z polecenia kilku niezależnych osób. Chyba przede wszystkim potrzebujesz dobrego lekarza a nie 'specjalisty od lingwalnego'.

www.ortodonta-warszawa.pl

Moja historia leczenia: http://aparatki123.p2a.pl/viewtopic.php?id=2639
Założenie aparatu porcelanowego na oba łuki: 17.04.2014
Leczę się w:  www.ortodonta-warszawa.pl
Koszt 1 łuku: 1800 zł (+lip bumper 200 zł)

#6 2016-02-03 20:48:25

o_pom

Jesli już jesteś pewna, ze koniecznie musisz, to nie ma sensu poważnie... za duże ryzyko do zysków, lepszy zwykły.
W każdym razie nie polecam Ci Soldentu ani Pani Katarzynę Łozę-Sołtyk, mam ząb który najpewniej umiera, wiec nie warto nie warto. Nie mam dowodów ale skarżyłam się u niej wcześniej że mnie boli i że dziąsło się dziwne zrobiło to usłyszałam ze to normalne... a teraz mam jedynkę odbarwiona która umiera (w internecie nie ma nic o tym ze to się da uratować bez kanałowego leczenia czyli defacto zabicia zęba). Ona podpisuje kontrakt i potem gna z przesuwaniem prze co zęby mogą obumierać, a to że szybko to faktycznie zamiast co 6 tygdoni zrobi Ci jak u mnie co 2 tygodnie i jak masz słabszy któryś ząb to Ci umrze. Nie warto!

Jak ktoś chce zobaczyć efekt "szybkiego" przesuwania - ze tak super to polecam mojego bloga (https://zdziennikaaparatnika.wordpress.com/) - tutaj widać jak mi ząb kolor zmienił, jeszcze żyle ale nieznane są przypadki żeby "wyzdrowiał" ząb po zmianie kolory, wiec kanałówka mnie czeka na zdrowym zębie... w każdym razie przed leczeniem był zdrowy...

#7 2016-02-03 21:20:10

serotinus
Moderator
rok urodzenia: 1990
Aparat:

o_pom napisał(a):

Jak ktoś chce zobaczyć efekt "szybkiego" przesuwania - ze tak super to polecam mojego bloga (https://zdziennikaaparatnika.wordpress.com/) - tutaj widać jak mi ząb kolor zmienił, jeszcze żyle ale nieznane są przypadki żeby "wyzdrowiał" ząb po zmianie kolory, wiec kanałówka mnie czeka na zdrowym zębie... w każdym razie przed leczeniem był zdrowy...

Nie oceniam kompetencji wspominanego lekarza, ale raczej zwracam uwagę na problem pt. czemu nie było konsultacji periodontologa przy problemach z przyzębiem, zanim aparat został założony? Lekarz nie zabezpieczył własnych interesów ponieważ nie poprosił o wynik CBCT, ale gdzie troska o własne zdrowie ze strony pacjenta? Przecież te recesje rozwijały się pracowicie przez długi okres czasu, dlaczego na wizytach kontrolnych u stomatologa nie zwrócono na nie uwagi? Dlaczego nie zwróciły uwagi w czasie patrzenia do lustra, przy myciu zębów?

Ruszenie siekaczy w takim stanie czymkolwiek spowodowałoby ich uszkodzenie, CBCT na pewno potwierdziłoby to, co ja widzę gołym okiem.

Leczenie trwało 801 dni. |Moja historia|
Ja po prostu lubię ortodoncję.

Stopka forum